Kurumsal

KİBAR HARİTA güveninkalitenin Adresi.


Biz Kimiz

Harita Mühendisliği hizmetleri alanında faaliyet göstermek amacıyla 2013 yılında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde mühendislik bürosu olarak kurulan KİBAR HARİTA, iş hayatında adından köklü bir firma olarak bahsettirmek ve güvene dayalı bir firma olma anlayışını perçinlemek  yolunda girişimlerde bulunarak, Balıkesir ve çevresinde; harita , imar, kadastro ve mühendislik konularında çok sayıda proje üreterek bugünlere gelen bir firma olmuştur.

Kibar Harita ve Mühendislik 7 yıllık tecrübesini ve en yeni teknolojik ekipmanları sektörde eş zamanlı kullanmayı kendisine amaç edinmiş, kurulduğu günden bugüne kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş ve bu anlayışını geliştirmek için adımlar atan, son teknoloji donanımlar kullanmayı hedef edinmiş olup, bu araç gereçler aracılığıyla insan gücünü en aza indirgemek ve insandan kaynaklana bilecek hataları minimal seviyede tutma öngörüsü ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ekonomik, uygulanabilir mevzuat, kanun ve standartlarına uygun, müşteri memnuniyeti birinci önceliği olan düşünce yapısıyla hizmet vermekte olup, güvencemizin kalite olduğunu bilir ve her zaman bu ayrıntıları ön planda tutarak çözüm ve projelerimizi daima geliştirmek için özen ve itina ile çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

KİBAR HARİTA olarak; kaliteyi ve mesleki gelişmeyi ilke edinmiş, sosyal gelişmeye ve çevreye değer vermeyi vazife olarak üstlenmiş bir aile bütünlüğünde çalışmaları tamamlamayı kendimize hedef edinmekte olduğumuzu Şu anda AYVALIK ve GÖMEÇ (merkez) ofislerinde KİBAR HARİTA MÜHENDİSLİK olarak Türkiye genelinde faaliyetlerine devam ettiğini sizlerle paylaşmak isteriz.


Misyonumuz

Haritacılık ilkeleri ve mühendislik etiğine bağlı kalarak, ilke edindiğimiz kaliteli hizmetin, meslek etiğine saygı çerçevesinden çıkmadan topluma, çalışanlarına ve meslektaşlarına değer katmanın gurununu iş hayatımız süresince devamlılığını sağladığımız gibi . Güvenilir dinamik ve sağduyulu hizmet anlayışı ile mühendislik problemlerinin üstesinden gelmenin başarısını sevincini hep beraber paylaşmaktır.


Vizyonumuz

Gelişmekte olan toplumsal yaşam tarzları içerisinde firmamızın her daim büyüme ve ticari hayatında ilkelerine bağlı, kalite ve ahlaki değerlerini en üst seviyelere çıkartarak Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek mühendislik çözüm merkezi olmayı amaçlamıştır.

Kibar Harita kendi bünyesinde ve gelecek adımları içerisinde;

Girişimci ruh ve cesaretle çalışma alanlarımızda bizi iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahip,
Dinamik; yenilikçi ve araştırma-geliştirmeye açık olduğu gibi değişime direnci reddeden,
Geçmişte yaptığı iş politikasının geleceğe giden yolda, öneminin bilinciyle iş hukukunu geliştiren,
Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğunu bilen,
Çalışanlarına mesleki eğitim ve gelişime olanak tanımak başarıyı ödüllendirmek olan,
Saygın, istikrarlı ve güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmanın önemini benimseyen.
Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak düşüncesine sahip.
Katılımcı, adil ve demokratik çözümlerle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyon oluşturmak.
Huzurlu bir çalışma ortamı için  takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanan.
İnsana değer veren, paylaşımcılığı destekleyen; bencillik ve açgözlülüğü reddeden.
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan, haritacılık ilkeleri doğrultusunda kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden daha büyük projelere imza atan, bir politka ile iş hayatına tüm hızıyla devam etmektir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?